Seemendajate infopäevad

Lähiajal on toimumas seemendajate infopäevad koos atesteerimise kohustusega neile, kelle tööluba aegub. Oodatud on ka seemendajad, kelle tööluba kehtib. Infopäevade aja ja koha võib seemendaja oma äranägemise järgi valida (atesteerimise kohustusega seemendaja peab ühel neist osalema). Selleks registreerige (hiljemalt nädal enne infopäeva) aegsasti allpool toodud kontaktidel.

27.04 kell 10 Pärnumaal, Seljal kohvikus “Kuuvarjutus”

04.05 kell 10 Tartumaa, Märja, ETKÜ Tartu kontori saal

11.05 kell 10 Keava, ETKÜ saal

Infopäev kestab ~4 tundi ja kava on järgmine:

1) “Innatsükli mõjutamise metoodikad ja nende rakendamine” – Kalle Kask EMÜ

2) Aktuaalsed teemad seoses seemendajate tööga – Tõnu Põlluäär ETKÜ

3) Kohalalgatatud küsimused

Lõuna

4) Seemendajate atesteerimine (testi täitmine neile, kelle tööluba lõppeb)

Seemendajatel palume kaasa võtta seemenduspäevikud (2016; 2017), arve- seemendustunnistused ja atesteerimistunnistus.

Kontaktinfo:

Leo Meltsas 502 3935 leo.meltsas@gmail.com

Piret Saare 520 2463 piret.saare@etky.ee

Ingrid Sillaste 506 7026 ingrid.sillaste@etky.ee

Leili Velleste 525 7833 leili.velleste@mail.ee

Aive.Sonets 526 9258 aive.sonets@etky.ee

Aime Kalda 516 5380 aime.kalda@mail.ee

Sirje Maasalu 525 7845 sirjemaasalu@gmail.com

Anu Tamm 511 0690 anu.tamm.005@mail.ee

Tõnu Põlluäär 516 7821 tonu.polluaar@etky.ee