BreedExpo projekti seminar lihaveisekasvatajatele

  • märts 19, 2021

Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistu ja Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda korraldavad Breed Expo projekti raames 23. märtsi pärastlõunal veebipõhise seminari lihaveisekasvatajatele.

Seminari lektoriks on

  • Dr Aaron Arnett aretusfirmast ST Genetics (USA). Ta on lõpetanud Ohio Riikliku Ülikooli, kus kuulus klassifitseerijate meeskonda, magistrikraadi omandas Kentucki Ülikoolis, kus juhendas veiste hindamise rühma, ning doktorikraadi kaitses Kansase Riiklikus Ülikoolis lihateaduse valdkonnas. Aaron on Rahvusliku Tõuloomakasvatajate Assotsiatsiooni NAAB esimees, Ohio Karjakasvatajate Ühistu president ja Lihaveisekasvatajate Föderatsiooni nõukogu liige. Korraldanud erineval tasemel loomade konkursse ja töötab Ohio Ülikoolis dotsendina, kus õpetab ja juhib mitmeid teadusprojekte. Koos abikaasa Jilliga kasvatavad kolme poega ja elavad Põhja-Ohio keskosas, kus neil on väike anguse kari.

Seminari modereerib Tanel-Taavi Bulitko, ETKÜ juhatuse esimees.

 

PÄEVAKAVA:

 14:50 – kogunemine ja tehnilised suunised

15:00Geneetika – tööriist lihaveiste aretuses kasumlikuks ja keskkonnasäästlikuks majandamiseks – Dr Aaron Arnett, ST Genetics, Lihaveiste geneetika osakonna juhataja

16:50 – Küsimused / vastused

Seminar on inglise keelne ja tõlgitakse eesti keelde. Osalemine on kõigile TASUTA.

NB! Palun registreerige osalemissoov SIIN  hiljemalt 22. märtsiks 2021. a.

Registreerunutele saadame lingi videoülekande jälgimiseks 23. märtsi hommikul. 

Lisainformatsioon – Niina Haasmaa niina.haasmaa@etky.ee ja tel nr 489 0681.

Jaga seda uudist: